Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Oprava preliačin po neopatrnom parkovaní

Máte poškodenie na vozidle po neopatrnom parkovaní?

Možno sa už aj Vám stalo, že ste objavili preliačinu napríklad na dverách svojho vozidla po parkovaní pred nákupným centrom, alebo ste si ráno našli preliačený blatník od vedľa stojaceho auta pred bytovým domom. V dnešnej dobe stále väčších áut a stále menších parkovacích miest, to nie je nič nezvyčajné. Podobnú skúsenosť má dnes asi veľa z nás. Určite je to nepríjemné a hlavne pri novom aute to človeka zamrzí, ale nemusíte zúfať.

Servis Rfix – dobrá voľba:

V našom servise Rfix sme odborníci na opravy áut PDR technológiou ( PAINTLESS DENT REPAIR ) a našou hlavnou špecializáciou je oprava preliačin bez poškodenia laku na auto-karosériách.

Rfix - odborníci na parkovacie škody

Preliačiny po neopatrnom parkovaní dokážeme PDR technológiou opraviť vo vysokej kvalite bez poškodenia laku a bez nutnosti použitia lakovania. Každé takéto poškodenie je špecifické, iného rozsahu, iných rozmerov a podobne.

Preto je možné sa relevantne k poškodeniu a následnej oprave vyjadriť, až po vizuálnej obhliadke daného poškodenia (obhliadky vykonávame zdarma). PDR metóda nie je vhodná pri oprave extrémne poškodených dielov karosérie, kde je už narušený, prasknutý lak.

Oprava preliačin po neopatrnom parkovaní

Na náš Rfix tím sa môžete spoľahnúť

Dlhoročne sa profesionálne venujeme PDR opravám áut všetkých továrenských značiek, oprave plechových ako aj hliníkových dielov. Preliačinami poškodené diely autokarosérie dokážeme opraviť vo vysokej kvalite do pôvodného stavu a vzhľadu, ako pred poškodením a to bez potreby použitia gitovania a lakovania.

Asistenčné služby:

Taktiež Vám odporúčame využiť naše asistenčné služby, vďaka ktorým Vám pomôžeme s kompletným vybavením Vašej poistnej udalosti, pretože vieme, že Váš čas je vzácny a svoju energiu môžete využiť inak, ako zdĺhavým vybavovaním v poisťovni.

Máte poškodenie na vozidle po neopatrnom parkovaní?