Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Oprava áut po krupobití, ľadovci

Zastihla Vás búrka s krupobitím?

V dnešnej dobe sa vplyvom klimatických zmien stretávame s krupobitím čoraz častejšie už aj u nás na Slovensku. V prípade, ak Vaše vozidlo poškodí búrka s krupobitím, je to určite nepríjemné, ale nemusíte zúfať. V našom servise sme odborníci na opravy áut PDR technológiou ( PAINTLESS DENT REPAIR ) a našou hlavnou špecializáciou je oprava preliačin bez poškodenia laku na auto-karosériách.

Ide to efektívne aj bez použitia lakovania a gitovania

Väčšina klientov je smutná už len z myšlienky na to, že vozidlo bude potrebné gitovať a lakovať, čím by hneď stratilo na hodnote. Nebojte sa preliačin od krupobitia, vieme ich v našom servise Rfix efektívne opraviť špeciálnou PDR Technológiou a to bez použitia žiadneho gitovania a lakovania.

Čo robiť, ak Vaše vozidlo bolo poškodené krupobitím?

Ak máte vozidlo havarijne poistené, alebo pripoistenie v PZP na živel, stačí nahlásiť škodovú udalosť do Vašej poisťovne. Následne kontaktujte náš servis Rfix a my sa postaráme o celý proces opravy od vizuálnej obhliadky, až po samotnú PDR opravu, takže s tým nemáte žiadne starosti.

 

Oprava áut po krupobití, ľadovci

Najvhodnejší spôsob opravy autopreliačin po krupobití

Oprava PDR technológiou v sebe predstavuje inovatívnu, jedinečnú a najšetrnejšiu formu opravy pre Vaše auto poškodené krupobitím. Pre svoje nesporné kvality je PDR metóda, v prípade škody na vozidle spôsobenej krupobitím na Slovensku, ale aj celosvetovo poisťovňami odporúčaná a uprednostňovaná forma opravy, oproti oprave gitovaním a lakovaním.

V našom servise Rfix sme odborníci na PDR opravy autopreliačin ( PAINTLESS DENT REPAIR ) a našou hlavnou špecializáciou je oprava áut poškodených krupobitím.

Oprava kapoty po krupobití Rfix

Autokaroséria rýchlo, znova v TOP stave

Pri použití PDR metódy ide v neposlednom rade aj o rýchlu formu opravy a doba opravy sa pohybuje 1-3 dni v závislosti od rozsahu poškodenia, takže bez auta ste naozaj krátky čas, oproti oprave gitovaním a lakovaním.

Výhody použitia PDR technológie pri oprave poškodenia krupobitím

  • Oprava bez nutnosti lakovania a gitovania poškodených dielov
  • Zachovanie pôvodnej povrchovej úpravy z výroby
  • Rýchla forma opravy 1-3 dni
  • Šetrná forma opravy k Vášmu vozidlu
  • Nepoužívame žiadne plnivá, chemikálie, rozpúšťadlá ani farby
Opravená auto karoséria po krupobití