Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Čo je to PDR?

PDR technológia – PAINTLESS DENT REPAIR (oprava preliačin bez poškodenia laku na auto-karosériách), čiže žiadne gitovanie, ani lakovanie.

Šetrné riešenie opravy autopreliačin pre Vaše poškodené vozidlo

Špeciálna technológia predstavuje inovatívnu, najšetrnejšiu a najvhodnejšiu formu opravy pre Vaše auto poškodené krupobitím, vandalizmom, neopatrným parkovaním, alebo pri poškodení karosérie po páde snehu, ľadu, atď.

Zverte opravu preliačin do rúk našim skúseným technikom:

Našou profesionálne vykonanou opravou dosahujeme vynikajúce výsledky pri oprave plechových ako aj hliníkových dielov všetkých továrenských značiek. Preliačiny na poškodených dieloch dokážeme opraviť vo vysokej kvalite do pôvodného stavu ako pred poškodením, v pomerne krátkom čase pri zachovaní nepoškodeného, originálneho laku.

Oprava áut po krupobití Rfix

PDR oprava je bez lakovania a gitovania

Pri PDR oprave nepoužívame žiadne gitovanie, lakovanie a taktiež žiadne agresívne chemikálie a plnivá, čím je táto technológia vysoko ekologická a šetrná k životnému prostrediu a samozrejme šetrná aj k Vášmu vozidlu.

Rýchla a kvalitná forma opravy preliačin na aute:

V neposlednom rade je to aj rýchla forma opravy, keďže vo väčšine sa doba opravy pohybuje 1 – 3 dni v závislosti od rozsahu poškodenia na karosérii.

Naši vyškolení technici svojou dlhoročnou praxou a dodržaním správnych technologických postupov sú schopní účinne odstrániť všetky stopy po krupobití, čo vedie k úplnej obnove povrchu karosérie na pôvodnú povrchovú úpravu a vzhľadu ako pred poškodením, čím si Vaše vozidlo zachová maximálnu možnú hodnotu.

Oprava preliačin

Poisťovňami odporúčaná forma opravy

Oprava preliačin inovatívnou technológiou v prípade škody na vozidle spôsobenej krupobitím je pre svoje nesporné kvality na Slovensku, ale aj celosvetovo poisťovňami odporúčaná a uprednostňovaná forma opravy, oproti oprave gitovaním a lakovaním.

Náš servis Rfix dlhoročne s poisťovňami spolupracuje a na základe tejto spolupráce, Vám ponúkame naše Asistenčné služby, vďaka ktorým Vám pomôžeme s vybavením Vašej poistnej udalosti, čím dokážeme podstatne urýchliť celý proces opravy a Vy budete bez auta len naozaj nevyhnutný čas.

Generali
Uniqa
Union
Allianz
ČSOB
Wustenrot
Groupama
Kooperativa
Komunálna poisťovňa

Ako prebieha PDR oprava preliačin?

  1. Opravy vykonávame špeciálnym PDR náradím, vyvinutým priamo na tento druh opráv, za pomoci špeciálneho osvetlenia, takže nám neunikne žiadna preliačina.
  2. Princíp opravy autopreliačin spočíva v jemnom, postupnom vytláčaní priehlbín zospodu a na ťažko prístupných miestach ťahaním zhora, v kombinácii viacerých špeciálnych techník.
  3. Pri oprave je dôležitá manuálna zručnosť, dostatočná prax a skúsenosti technika, preto je dôležité zveriť opravu odborníkom.

Servis Rfix – dobrá voľba

Na náš Rfix tím sa môžete spoľahnúť. S nami získate dlhoročné skúsenosti nadobudnuté doma, ale aj v zahraničí a manuálnu zručnosť našich vyškolených technikov, ktorí denne pri svojej práci využívajú špeciálne PDR náradie. Pozrite si tiež sada na opravu preliačin.

Oprava deformácií na karosérii