Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Oprava poškodenia karosérie

Máte auto poškodené živlom?

Poškodil v zime karosériu Vášho auta padnutý sneh zo strechy, alebo padajúci ľad z pred Vami idúceho kamiónu? Padol Vám počas silného vetru na auto konár? Poškodili Vám karosériu auta padajúce orechy alebo gaštany? Ak sa Vám niečo také stane, je to určite nepríjemné a hlavne pri novom aute to človeka zamrzí, ale nemusíte zúfať.

Servis Rfix - Špecialista na opravy preliačin

Preliačiny spôsobené pádom snehu, ľadu dokážeme PDR technológiou opraviť vo vysokej kvalite bez poškodenia laku a bez nutnosti použitia lakovania. Každé takéto poškodenie je špecifické, iného rozsahu, iných rozmerov a podobne.

Preto je možné sa relevantne k poškodeniu a následnej oprave vyjadriť, až po vizuálnej obhliadke daného poškodenia (obhliadky vykonávame zdarma). PDR metóda nie je vhodná pri oprave extrémne poškodených dielov karosérie, kde je už narušený, prasknutý lak.

Cenník PDR opravy preliačin spôsobených živlom

Náklady za PDR opravu je možné správne určiť, až na základe vizuálnej obhliadky poškodenia.

Cena opravy preliačin závisí od viacerých faktorov

  • Od veľkosti a rozsahu poškodenia.
  • Od umiestnenia preliačiny (hrana a pod.).
  • Od materiálu poškodeného dielu (plech, hliník).
  • Od potreby prípadného demontovania poškodeného dielu (demontovanie kapoty a pod.)
Cena opravy aut po krupobiti a autopreliačin

Obhliadka zdarma

Naši skúsení PDR technici pri vizuálnej obhliadke dané poškodenie spôsobené živlom zhodnotia na základe jeho rozsahu, veľkosti a stavu laku v mieste poškodenia a určia, či je vhodné použitie PDR technológie, ale vo väčšine prípadov takéto preliačiny spôsobené živlom PDR technológiou opravujeme.

Oprava preliačin na aute po krupobití PDR technológiou

Asistenčné služby

Ak máte vozidlo poistené, tak Vám odporúčame využiť naše asistenčné služby, vďaka ktorým Vám pomôžeme s vybavením Vašej poistnej udalosti, pretože vieme, že Váš čas je vzácny a svoju energiu môžete využiť inak, ako zdĺhavým vybavovaním v poisťovni.