Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Oprava preliačin a priehlbín na aute

Máte priehlbiny na karosérii?

Pravdepodobne sa už aj Vám stalo, že ste ráno objavili na autokarosérii Vášho auta priehlbinu alebo preliačinu, ktorá tam ešte večer nebola. Možno niekto vedľa vás parkoval a nedával pozor, alebo Vaše vozidlo niekto úmyselne poškodil. Určite je to nepríjemné a hlavne pri novom aute to človeka zamrzí, ale nemusíte zúfať.

Servis Rfix - Odborníci na PDR opravu

Priehlbiny na karosérii Vášho vozidla dokážeme PDR technológiou opraviť vo vysokej kvalite, bez poškodenia laku a bez nutnosti použitia lakovania. Každé takéto poškodenie je špecifické, iného rozsahu, iných rozmerov a podobne.

Preto je možné sa relevantne k poškodeniu a následnej oprave vyjadriť, až po vizuálnej obhliadke daného poškodenia (obhliadky vykonávame zdarma). PDR metóda nie je vhodná pri oprave extrémne poškodených dielov karosérie, kde je už narušený, prasknutý lak.

PDR cenník za opravu priehlbín na karosérii

Cena opravy preliačin závisí od viacerých faktorov

  • Od veľkosti a rozsahu poškodenia.
  • Od umiestnenia preliačiny (hrana a pod.).
  • Od materiálu poškodeného dielu (plech, hliník).
  • Od potreby prípadného demontovania poškodeného dielu (demontovanie kapoty a pod.)
Oprava preliačin a priehlbín na aute

Obhliadka zdarma

V prvom rade je však potrebné kontaktovať náš servis Rfix a dohodnúť si obhliadku. Po vizuálnej obhliadke poškodenia, dokážu naši skúsení PDR technici odborne zhodnotiť na základe rozsahu škody, veľkosti preliačiny a stavu laku v mieste poškodenia, či je dané poškodenie vhodné opravovať použitím PDR technológie.

Obhliadka auta s autopreliačinou