Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Asistenčné služby

Riešenie poistnej udalosti nechajte na nás

Čo sú asistenčné služby v Rfix? Na základe našej dlhoročnej spolupráce s poisťovňami Vám ponúkame profesionálnu asistenciu a naše odborné skúsenosti s riešením poistných udalostí, čím dokážeme podstatne urýchliť celý proces opravy a Vy budete bez auta len naozaj nevyhnutný čas.

Vybavenie poistnej udalosti s nami jednoducho a bezproblémovo:

Na náš Rfix tím sa môžete spoľahnúť, sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli a zjednodušili celý proces pri riešení Vašej škodovej udalosti od administratívy, až po samotnú opravu vozidla.

Asistenčné služby Rfix

Ak máte havarijné poistenie, PZP s pripoistením na živel, alebo pripoistenie proti vandalizmu, tak je v prvom rade potrebné nahlásiť poškodenie do Vašej poisťovne. Nahlásiť poistnú udalosť môžete telefonicky alebo osobne. Budete potrebovať poistnú zmluvu, občiansky preukaz a dátum a čas vzniku poškodenia.

Pri nahlásení škody dostanete od poisťovne registračné číslo poistnej (škodovej) udalosti, ktoré budeme potrebovať pri riešení opravy na Vašom vozidle.

Po nahlásení poistnej udalosti kontaktujte náš servis Rfix a dohodnite si u nás najbližší voľný termín obhliadky a opravy Vášho poškodeného vozidla.

Kontaktovať nás môžete pomocou kontaktného formulára, telefonicky, alebo emailom a my sa Vám obratom ozveme a s našou asistenciou Vám pomôžeme doriešiť celú poistnú udalosť.

V dohodnutom termíne vykonáme do poisťovne potrebnú obhliadku poškodených častí, v prípade poškodenia po krupobití sa vykoná obhliadka celého vozidla. Obhliadku vykonávame nasvietením vozidla špeciálnymi PDR lampami a celý rozsah poškodenia zdokumentujeme a nafotíme pre poisťovňu, čím sa výrazne urýchli celý proces vybavenia poistnej udalosti.

Celú zdokumentovanú obhliadku, aj s priloženou kalkuláciou doložíme do poisťovne a čakáme na schválenie opravy poisťovňou. Schválenie trvá spravidla 24 hodín a Vy máte ešte pred opravou istotu, že opravu poisťovňa uhradí a nebudete nič doplácať.

Vaše poškodené vozidlo následne profesionálne opravíme PDR technológiou do pôvodného stavu, ako pred poškodením a v prípade poškodených výmenných dielov (ako okenné lišty, strešné lišty, atď.) zabezpečíme výmenu za nové originálne diely.

Po opravení vozidla Vás bezodkladne kontaktujeme a Vy odchádzate s opraveným vozidlom. Celú administratívu spojenú s ukončením poistnej udalosti, vrátane doručenia faktúry do poisťovne a žiadosti o krycí list, doriešime za Vás.

Sme profesionálny, rýchly a spoľahlivý, pretože vieme, že Váš čas je vzácny a svoju energiu môžete využiť inak, ako zdĺhavým vybavovaním v poisťovni.