Opravujeme auto preliačiny spôsobené krupobitím, parkovaním, vandalizmom a pod.

+421 918 256 888

Iné poškodenia karosérie na vozidle

Robíme maximum pre zachovanie hodnoty vozidla

Máte neindifikovateľnú preliačinu na Vašom aute, ktorá špatí celkový vzhľad Vášho vozidla? Možno Vám niečo na karosériu spadlo a máte napríklad preliačený strešný rám, alebo ostala zdeformovaná strecha, alebo zdeformovaná kapota.

Iné poškodenia karosérie na vozidle

U nás bude Vaše vozidlo v správnych rukách

Každé takéto poškodenie je špecifické a iné, preto je možné sa relevantne k poškodeniu vyjadriť, až po vizuálnej obhliadke daného poškodenia. Taktiež aj korektná cena za PDR opravu sa dá určiť, až po obhliadke daného poškodenia.

Vizuálna obhliadka preliačin je dôležitá

Objednajte sa k nám do servisu na vizuálnu obhliadku (obhliadka je zdarma), kde naši skúsení PDR technici dokážu odborne zhodnotiť na základe rozsahu škody, veľkosti preliačiny a stavu laku v mieste poškodenia, či je dané poškodenie vhodné opravovať použitím PDR metódy.

Oprava preliačin na aute po krupobití PDR technológiou

Servis Rfix - dobrá voľba

V našom servise Rfix sme odborníci na opravy áut PDR technológiou ( PAINTLESS DENT REPAIR ) a našou hlavnou špecializáciou je oprava preliačin bez poškodenia laku na auto-karosériách.

Na náš Rfix tím sa môžete spoľahnúť.

Dlhoročne sa profesionálne venujeme PDR opravám áut všetkých továrenských značiek, oprave plechových ako aj hliníkových dielov.

Preliačinami poškodené diely autokarosérie dokážeme opraviť vo vysokej kvalite do pôvodného stavu a vzhľadu, ako pred poškodením a to bez potreby použitia gitovania a lakovania.